Mam coś sprawdzić lub załatwić w Twoim imieniu?
W Niemczech nie mogę zadzwonić w sprawie innej osoby bez upoważnienia! Powód: ochrona danych i informacji.
Vollmacht to uprawnienie, które mi wystawiasz, żebym mogła w Twoim imieniu skontkatować się z urzędem/ bankiem/ kasą chorych lub dokonywać działań/ zmian danych itd.
Cena wystawienia jest za pierwszy Vollmacht dla 1 instytucji, każdy następny ma niższą cenę.Ważność Vollmachtu jest bezterminowa.

Po płatności ważność usługi to 30 dni, tzn. masz 30 dni na dosłanie mi danych do dokumentu. Po tym czasie usługa wygasa a kwota nie podlega zwrotowi.

Course plan